Aktualności

Szkolenie dla osób zainteresowanych podjęciem / rozwijaniem działalności gospodarczej

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane aplikowaniem o środki na założenie działalności gospodarczej lub  rozwijanie działalności gospodarczej na szkolenie  o zasadach i kryteriach wyboru operacji.

Więcej 1009 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 1/2017

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Więcej 2219 odsłon

UWAGA- zmiana formularzy wniosków o przyznanie pomocy

W związku z wejściem w życie z dniem 9 września 2017 r. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 10 sierpnia 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zostały udostępnione nowe wzory dokumentów, które obowiązują od 16 października 2017 r.
 

Więcej 957 odsłon

„Mam Talent Markowicze 2017”

W dniu 24 września 2017 r. w urokliwej scenerii obok Świetlicy Wiejskiej i Przedszkola Samorządowego w Markowiczach miało miejsce niezwykłe wydarzenie  artystyczne, zorganizowane przez Klub Seniora „ Malwa”  w Markowiczach  - „Mam Talent  Markowicze 2017”.  Impreza o zasięgu gminnym zorganizowana została dzięki finansowemu i rzeczowemu wsparciu Wójta Gminy Księżpol, Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”, Banku Spółdzielczego w Księżpolu, Nadleśnictwa Józefów oraz Piekarni Spustek w Księżpolu.

Więcej 1673 odsłony

Stowarzyszenie Przyjaciół Aleksandrowa „Przełazek” na Targach Ekonomii Społecznej w Lublinie

Stowarzyszenie Przyjaciół Aleksandrowa „Przełazek” za sprawą LGD „Ziemia Biłgorajska” reprezentował nasz region na Targach Ekonomii Społecznej, które odbywały się w Lublinie równolegle z Europejskim Festiwalem Smaku 2017. 

Więcej 1220 odsłon

IV Piknik Historyczny w Brodziakach

Ochotnicza Straż Pożarna w Brodziakach, Gminny Osrodek Kultury w Biłgoraju oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej WIR z Biłgoraja serdecznie zapraszają w dniu 01.10.2017 r. na IV  Piknik Historyczny w Brodziakach.

Więcej 1207 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi