Aktualności

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Biłgorajska" w dniu 11.01.2023r.

W dniu 11.01.2023 r w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul Kościuszki 88 o godzinie 16.00 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska".

Więcej 462 odsłony

Realizacja grantu- OSP w Gorajcu Zagroble (Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich)

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Ochotnicza Straż Pożarna w Gorajcu Zagroble zrealizowała w 2022 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich”.

Więcej 329 odsłon

Realizacja grantu- OSP w Gorajcu Stara Wieś (Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich)

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że  Ochotnicza Straż Pożarna w Gorajcu Stara Wieś zrealizowała w 2022 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich”.

Więcej 302 odsłony

Realizacja grantu- OSP w Aleksandrowie Drugim (Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich)

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Ochotnicza Straż Pożarna w Aleksandrowie Drugim zrealizowała w 2022 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Doposażenie i modernizacja miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich”.

Więcej 298 odsłon

Zatwierdzenie zmian Lokalnej Strategii Rozwoju

W ramach konsultacji społecznych zmiany  Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023, do biura LGD ,,Ziemia Biłgorajska" nie wpłynęły żadne uwagi .

Więcej 341 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2/2022/G

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”- Wzmocnienie kapitału społecznego poprzez doposażenie infrastruktury społeczno- kulturowej (w tym małej architektury).

Więcej 684 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi