Aktualności

Konsultacje zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju

Zgodnie z procedurą ustalania zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" przedstawia do konsultacji społecznych zmiany w strategii.

Więcej 1618 odsłon

Konsultacje zmian w LSR

Zgodnie z procedurą ustalania zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" przedstawia do konsultacji społecznych zmiany w strategii.

Więcej 1468 odsłon

Wieczór Andrzejkowy

Dnia 18.11.2017. w remizie OSP w Szyszkowie o godz. 18.00 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi  Szyszkow zorganizowało ,,Wieczór Andrzejkowy”. Integracyjnie zaproszono stowarzyszenia działające na terenie  gminy: Stowarzyszenie ,,Dolina” w Lipinach Dolnych oraz Stowarzyszenie Wspierania Tradycji i Kultury ,,Przedmieście” w Potoku Górnym.

Więcej 1801 odsłon

Warsztaty kulinarne w Korytkowie Dużym

10 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytkowie Dużym odbyły się warsztaty kulinarne, w których wzięli udział mieszkańcy Korytkowa Dużego. Potrawy, które zostały wykonane w ramach warsztatów mogli skosztować uczestnicy XXII Jesiennej Biesiady Kulturalnej. Organizatorem warsztatów była Ochotnicza Straż Pożarna w Korytkowie Dużym dzięki współfinansowaniu Lokalnej Grupy Działania „ Ziemia Biłgorajska”

Więcej 2022 odsłony

Jesienna biesiada przy ,,Stoczku” połączona z otwarciem drogi leśnej Lipiny Górne.

Uroczystość odbyła się 22 października w Lipinach Górnych –Stoczek. Na stoczek publiczność wyruszyła procesyjnie nowopowstałą drogą. Poświęcenia, otwarcia  drogi oraz przecięcia wstęgi dokonali: ks. kanonik Stanisław Małysz, Posłanka  Agata Borowiec, Wójt Gminy Edward Hacia, Marcin Gutowski-Przedstawiciel  Generalnej  Dyrekcji  Lasów Państwowych, Piotr Mróz- Nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj, Józef Borowiec -Radny Powiatowy.

Więcej 2727 odsłon

,,Krąg splecionych rąk, otwartych serc (...)"- Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia Kobiet Goraja ,,Kobieta Aktywna"

Stowarzyszenie Kobiet Goraja "Kobieta Aktywna" w dniu 22 października br. świętowało jubileusz 10-lecia istnienia. Impreza odbyła się pod hasłem ,,Krąg splecionych rąk, otwartych serc - przez 10 lat- pielęgnowanie i przekazywanie tradycji, wiary, smaku i kultury".

Więcej 2238 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi