Aktualności

Konferencja na temat stanu realizacji LSR oraz Jubileusz 10-lecia LGD "Ziemia Biłgorajska"

W dniu 30 listopada 2018 r. odbyły się uroczyste obchody 10-lecia Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Biłgorajska”, które stały się okazją do podziękowań dla wszystkim, którzy działali na rzecz rozwoju obszaru LGD „Ziemia Biłgorajska”.

Więcej 1799 odsłon

Konferencja na temat stanu realizacji LSR, w tym o stopniu osiągnięcia celów i wskaźników

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” zaprasza na Konferencję na temat stanu realizacji LSR, w tym o stopniu osiągnięcia celów i wskaźników.

Więcej 1494 odsłony

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie wyników naboru uzupełniającego wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zakończyła procedurę oceny wniosków o powierzenie grantu w ramach naboru uzupełniającego.

Więcej 1841 odsłon

Pożyczka na rozwój turystyki

W załączeniu informacje o możliwości pozyskania pożyczki na rozwój przedsięwzięć w branży turystycznej i okołoturystycznej, realizowanych na terenie województwa lubelskiego, przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie województwa lubelskiego.

 

Więcej 1677 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Biłgorajska" w dniu 19 listopada 2018 r.

W dniu 19.11.2018 r w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul Kościuszki 88 o godzinie 15.00 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska", na której zostanie dokonana ocena złożonych wniosków w ramach naboru uzupełniającego 4/2018/G oraz 5/2018/G.

Więcej 1566 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie wyników naboru wniosków o przyznanie pomocy

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zakończyła procedurę oceny wniosków.

Więcej 1773 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi