Aktualności

Festiwal Sztuki Lokalnej ,,Biłgorajska Nuta"

Więcej 95 odsłon

Dzień Otwartych Drzwi w LODR w Końskowoli

Dzień Otwartych Drzwi w LODR w Końskowoli

30 czerwca 2019r.

Więcej 78 odsłon

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Biłgorajska" w dniu 12.06.2019r. r.

W dniu 12.06.2019 r w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul Kościuszki 88 o godzinie 15.30 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska", na której zostanie dokonana ocena  wniosku złożonego w ramach naboru uzupełniającego 1/2019/G.

Więcej 92 odsłony

XI Spotkania Akademickie w Bukowinie

Stowarzyszenie na Rzecz Bukowiny, PWSZ w Zamościu, Wójt Gminy Biszcza, Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszego Serca  Jezusa w Biszczy,  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju WSZ w Zamościu oraz gospodarstwo agroturystyczne Kary Mustang zapraszają na XI Spotkania Akademickie. 

Więcej 119 odsłon

Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych

Dnia 02.06.2019 r  Zarząd Powiatu Związku OSP  RP w Biłgoraju, Wójt Gminy Potok Górny, Gminny Ośrodek Kultury, OSP w Potoku Górnym na placu amfiteatru w Potoku Górnym zorganizowały imprezę pt. ,,Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych”.

Więcej 91 odsłon

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

W dniu  03 czerwca 2019 r. odbyło się spotkanie konsultacyjne Grupy Roboczej Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska” w sprawie zmiany Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 . 

Wypracowane w trakcie spotkania aktualizacje zapisów zostały zamieszczone w załączeniu.

Więcej 96 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi