Aktualności

Realizacja grantu- Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Zagrodach ,,ZAGRODZANIE”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Zagrodach ,,ZAGRODZANIE” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 117 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie ,,Przyjazna Wola”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie ,,Przyjazna Wola” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 121 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie Orkiestry Dętej ,,ZŁOTA NUTA” w Biszczy

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie Orkiestry Dętej ,,ZŁOTA NUTA” w Biszczy zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

 

Więcej 119 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego w Radecznicy ,,Stąd Jesteśmy”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego w Radecznicy ,,Stąd Jesteśmy” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 120 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego ,,Mokrelipie”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego ,,Mokrelipie” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 127 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie Dąb w Ciosmach

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie Dąb w Ciosmach zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury
i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 121 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi