Aktualności

Warsztaty kulinarne- relacja

W ramach międzynarodowego projektu współpracy pn. „Promocja i Turystyka”, poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW 2014-2020 odbyły się warsztaty kulinarne w dniu 18.06.2019 roku w Pisklakach i 28.06.2019 roku w Soli. 

 

Więcej 78 odsłon

XVIII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych „o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj” w Gromadzie

Więcej 96 odsłon

60-lecie KGW Guzówka- Kolonia

7 lipca w niedzielę Koło Gospodyń Wiejskich z Guzówki- Kolonii obchodziło swój jubileusz powstania.

Więcej 67 odsłon

II Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty

W Niedzielę 7 lipca 2019r. odbył się na  stadionie  w Tereszpolu Zaorendzie II Memoriał piłkarski im. Adama Olszty drużyn oldbojów.

Więcej 67 odsłon

Na ludowo i sportowo w Tereszpolu

Ludowo i sportowo było w minioną niedzielę w gminie Tereszpol za sprawą festynu rodzinnego, który odbył się na stadionie sportowym w Tereszpolu-Zaorendzie.

Więcej 108 odsłon

Wioska gotów w Księżpolu

Podczas zawodów strażackich, które odbyły się 16 czerwca 2019 roku w Księżpolu, dodatkową atrakcją dla gości była Wioska Gotów.
 

Więcej 109 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi