Aktualności

Realizacja grantu- Gmina Turobin (Wykonanie tablic informacyjnych )

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Gmina Turobin zrealizowała
w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Utworzenie nowych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej”.

Więcej 62 odsłony

Realizacja grantu- Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Zagrodach ,,ZAGRODZANIE”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Zagrodach ,,ZAGRODZANIE” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 55 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie ,,Przyjazna Wola”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie ,,Przyjazna Wola” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 56 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie Orkiestry Dętej ,,ZŁOTA NUTA” w Biszczy

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie Orkiestry Dętej ,,ZŁOTA NUTA” w Biszczy zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

 

Więcej 57 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego w Radecznicy ,,Stąd Jesteśmy”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego w Radecznicy ,,Stąd Jesteśmy” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 56 odsłon

Realizacja grantu- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego ,,Mokrelipie”

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego ,,Mokrelipie” zrealizowało w 2019 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Wspieranie kultury i dziedzictwa lokalnego na obszarze LGD »Ziemia Biłgorajska«”.

Więcej 64 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi