Aktualności

Spotkanie informacyjno- szkoleniowe dotyczące możliwości wsparcia dla przedsiębiorców

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza do MGOK we Frampolu na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na temat typów operacji które będą miały największe szanse wsparcia w ramach budżetu LSR

Więcej 849 odsłon

Piknik Historyczny

Więcej 813 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 1/2019

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

 

Więcej 1588 odsłon

Konkurs Dożynkowy w Babicach

25 sierpnia 2019 roku w miejscowości Babice, w Gminie Obsza odbyły się doroczne Dożynki organizowane przez Gminę Obsza, Parafię Rzymsko- Katolicką p. w. WNMP w Łukowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Obszy we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Przyjazna Wola".

Więcej 774 odsłony

Dożynki Gminno- Parafialne w Gromadzie

Więcej 983 odsłony

„PROSVJETA” Z BOŚNI I HERCEGOWINY NA SCENIE LETNIEJ TARNOGRODZKIEGO OŚRODKA KULTURY

10 sierpnia 2019 roku o godzinie 18.30 Zespół Folklorystyczny Serbskiego Towarzystwa Edukacyjno-Kulturalnego PROSVJETA Brcko wystąpił na scenie letniej Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

Więcej 917 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi