Aktualności

60-lecie KGW Guzówka- Kolonia

7 lipca w niedzielę Koło Gospodyń Wiejskich z Guzówki- Kolonii obchodziło swój jubileusz powstania.

Więcej 1477 odsłon

II Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty

W Niedzielę 7 lipca 2019r. odbył się na  stadionie  w Tereszpolu Zaorendzie II Memoriał piłkarski im. Adama Olszty drużyn oldbojów.

Więcej 935 odsłon

Na ludowo i sportowo w Tereszpolu

Ludowo i sportowo było w minioną niedzielę w gminie Tereszpol za sprawą festynu rodzinnego, który odbył się na stadionie sportowym w Tereszpolu-Zaorendzie.

Więcej 1056 odsłon

Wioska gotów w Księżpolu

Podczas zawodów strażackich, które odbyły się 16 czerwca 2019 roku w Księżpolu, dodatkową atrakcją dla gości była Wioska Gotów.
 

Więcej 815 odsłon

Szkolenia/ spotkania informacyjne

Spotkanie informacyjno- szkoleniowe dotyczące możliwości wsparcia w ramach budżetu LSR

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na temat typów operacji które będą miały największe szanse wsparcia w ramach budżetu LSR oraz o zasadach i kryteriach przyznawania dofinansowania  na obszarach wiejskich. 

Więcej 970 odsłon

Szkolenia/ spotkania informacyjne

Seminarium ,,Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na obszar Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”- dobre praktyki”

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza na seminarium pn. ,,Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na obszar Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”- dobre praktyki”. 

Więcej 968 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi