60-lecie KGW Guzówka- Kolonia

IMG_7666

7 lipca w niedzielę Koło Gospodyń Wiejskich z Guzówki- Kolonii obchodziło swój jubileusz powstania. Po uroczystej Mszy Świętej,  na którą  licznie przybyli zaproszeni goście : władze gminy, Koła Gospodyń Wiejskich z okolicznych miejscowości, strażacy i mieszkańcy wsi  rozpoczęło się mniej oficjalne spotkanie, na którym nie zabrakło okolicznościowych przemówień i prezentów – jak przystało na urodziny. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z historią działalności KGW ukrytą w pięknie wyeksponowanych fotografiach a także poczęstować regionalnymi potrawami. Nie zabrakło także regionalnej muzyki w wykonaniu Kapeli Turobińskiej i urodzinowego tortu.  Na zakończenie wszyscy goście otrzymali pamiątkowe znaczki.

Organizatorem tej uroczystości było Koło Gospodyń Wiejskich w Guzówce- Koloni przy współpracy z Lokalną Grupą Działania ,,Ziemia Biłgorajska", Gminną Biblioteką Publiczna w Turobinie oraz Urzędem Gminy Turobin.

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi