Aktualności

Gminny Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Dąbrowicy

W dniu 29 lipca 2018 r. w Dąbrowicy odbyły się uroczyste obchody Gminnego Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, do którego organizacji włączyła się również Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”. Uroczystości miały miejsce przy krzyżu oraz kamieniach upamiętniających miejsce zbiórki wysiedlonych przez Niemców mieszkańców Dąbrowicy w 1943 r.

Więcej 475 odsłon

Współzawodnictwo wsi

Dnia 22.07.2018 r w Potoku Górnym OSP z Szyszkowa we współpracy z GOK w Potoku Górnym na placu amfiteatru w Potoku Górnym zorganizowały imprezę pt. ,,Współzawodnictwo Wsi ". Udział wzięły 9 sołectwa z terenu gminy: Jedlinki, Kolonia Malennik, Zagródki, Lipiny Górne-Borowina, Lipiny Dolne, Dąbrówka, Naklik, Potok Górny cz. II, Szyszków.

Więcej 461 odsłon

Bukowskie Jagodzianki 2018

22 lipca 2018 r. na placu przy remizie OSP w Bukowej odbyły się Bukowskie Jagodzianki, które połączone były ze świętem strażaków, czyli Jubileuszem 80 –lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowej i Nadaniem Sztandaru Jednostce.

Więcej 421 odsłon

I Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty

W dniu 15 lipca 2018 r. odbyła się impreza piłkarska, upamiętniająca Adama Olsztę, wieloletniego skarbnika oraz członka Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Biłgorajska”, prezesa Klubu Sportowego Orzeł Tereszpol, pedagoga RCEZ, byłego Radny Rady Powiatu w Biłgoraju, która zmarł 27 lutego 2018 r.

Więcej 350 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie wyników naborów wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zakończyła procedurę oceny wniosków o powierzenie grantu.

Więcej 440 odsłon

Zaproszenie na Gminnego Mocarza

Zapraszamy na imprezę Gminny Mocarz, która odbędzie się 8 lipca 2018 r. w Korytkowie Dużym

Więcej 384 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi