Aktualności

Bukowskie Jagodzianki 2017

W niedzielę 2 lipca odbyły się kolejne Bukowskie Jagodzianki. Zorganizowane zostały po raz szósty na placu przy remizie OSP w Bukowej. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Zespół „Jarzębina” z Bukowej, LGD ,,Ziemia Biłgorajska" i przede wszystkim Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowej.

 

 

Więcej 1024 odsłony

640-lecie Goraja- Festyn Rodzinny

Wójt Gminy Goraj, Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Zespół Szkół w Goraju, Jednostki OSP Gminy Goraj oraz Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji 640- lecia Goraja.

Więcej 983 odsłony

III Spotkanie informacyjno- szkoleniowe nt. możliwości wsparcia w ramach budżetu LSR

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na temat typów operacji które będą miały największe szanse wsparcia w ramach budżetu LSR oraz o zasadach i kryteriach przyznawania dofinansowania  na obszarach wiejskich. 

 

Więcej 644 odsłony

Bukowskie Jagodzianki

Wójt Gminy Biłgoraj, Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju zapraszają na Bukowskie Jagodzianki.

Więcej 930 odsłon

Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Piknik Rodzinny w Dąbrowicy

Wójt Gminy Biłgoraj, Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowicy, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju oraz ZSPiG w Dąbrowicy zapraszają na Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Piknik Rodzinny w Dąbrowicy.

Więcej 930 odsłon

Biłgorajska Nuta oraz Turniej wsi w Okrągłym

Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju oraz mieszkańcy zapraszają na Turniej Wsi oraz Festiwal Sztuki Lokalnej ,,Biłgorajska Nuta".

Więcej 880 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi