Aktualności

Warsztat Refleksyjny

W dniu 20 lutego 2019 r. odbył się Warsztat Refleksyjny o temtyce m.in. postęp finansowy i rzeczowy w Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Ziemia Biłgorajska"

Więcej 537 odsłon

Gminny Dzień Kobiet

Zapraszamy na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się 02.03.2019 roku od godz. 15:00 w Starym Bidaczowie.

Więcej 569 odsłon

Zapytania ofertowe

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na publikację

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczącego wykonania publikacji promującej walory kulturowe, historyczne, przyrodnicze i kulinarne Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Biłgorajska” wpłynęło pięć ofert. W załączeniu wynik zapytania ofertowego wraz z informacją o wyborze wykonawcy.

Więcej 643 odsłony

Konsultacje zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023

W związku z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska" w perspektywie finansowej 2014-2020 (LSR) wynikającą z prowadzonego monitoringu jej wdrażania, Zarząd Stowarzyszenia zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie uwag i opinii do proponowanych zmian.

Więcej 551 odsłon

Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda, Kolęda" w Korchowie

Dnia 27 stycznia 2019 r. Wójt Gminy Księżpol, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Korchowa „Jedność Wsi” byli organizatorami Gminnego Koncertu Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” w Remizie OSP w Korchowie Pierwszym. Wydarzenie dofinansowała Lokalna Grupa Działania "Ziemia Biłgorajska".

Więcej 658 odsłon

Publikacja "Oby to się nie powtórzyło..."

Losy wojenne mieszkańców Dąbrowicy i okolicznych miejscowości zostały upamiętnione na kartach publikacji „Oby to się nie powtórzyło…”, wydanej przez Szkołę Podstawową w Dąbrowicy przy wsparciu finansowym i merytorycznym Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Biłgorajska”. Książka została wydana w ramach wydarzenia promocyjnego pn. „Świadek historii w mojej rodzinie – ocalić od zapomnienia”.

Więcej 771 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi