Aktualności

IV Spotkanie Graniczne w Bukowinie

W dniu 19 sierpnia 2018 roku na terenie gospodarstwa agroturystycznego Kary Mustang w Bukowinie odbyło się IV Spotkanie Graniczne, zorganizowane przez Gminę Biszcza, Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Bukowiny", Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Kary Mustang" oraz Zespół Śpiewaczy ,,Krzewina". 

Więcej 1576 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 3/2018

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

 

Więcej 1473 odsłony

Dożynki Gminno-Parafialne w Zamchu

W dniu 19 sierpnia 2018 r. w Zamchu odbyły się Dożynki Gminy Obsza, organizowane we współpracy z Parafią p.w. Św. Jozafata w Zamchu, Gminny Ośrodek Kultury w Obszy oraz Stowarzyszenie "Przyjazna Wola".

Więcej 2435 odsłon

Dożynki Gminno-Parafialne w Okrągłym

W dniu 26 sierpnia 2018 r. na boisku wiejskim w Okrągłym odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. Szczegóły na plakacie. 

Więcej 1740 odsłon

IV Spotkanie Graniczne

Gmina Biszcza, Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Bukowiny" oraz Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Kary Mustang" w Bukowinie  zapraszają na IV Spotkanie Graniczne, które odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2018 roku w Karym Mustangu w Bukowinie. 

Więcej 1548 odsłon

Gminny Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Dąbrowicy

W dniu 29 lipca 2018 r. w Dąbrowicy odbyły się uroczyste obchody Gminnego Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, do którego organizacji włączyła się również Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”. Uroczystości miały miejsce przy krzyżu oraz kamieniach upamiętniających miejsce zbiórki wysiedlonych przez Niemców mieszkańców Dąbrowicy w 1943 r.

Więcej 1461 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi