Aktualności

XXIII Jesienna Biesiada Kulturalna

Zapraszamy na XXIII Jesienną Biesiadę Kulturalną, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. od godz. 15.00 w Korytkowie Dużym.

Więcej 1213 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Posiedzenie Rady LGD "Ziemia Biłgorajska" 5 listopada 2018

W dniu 5.11.2018 r w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul Kościuszki 88 o godzinie 15.00 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska", na której zostanie dokonana ocena złożonych wniosków w ramach naboru 3/2018.

Więcej 1234 odsłony

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 5/2018/G - nabór uzupełniający

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” 

Więcej 1525 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 4/2018/G- nabór uzupełniający

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Więcej 1317 odsłon

Piknik Historyczny "Wieś dla Niepodległej" w Brodziakach

W ostatnią niedzielę września 2018 r. polana i łąka przy leśniczówce w Brodziakach stały się sceną kolejnego Pikniku Historycznego, na który, jak co roku, przybyli okoliczni mieszkańcy, rowerzyści, regionaliści i przedstawiciele władz. Na małym placu przy leśniczówce ulokowane zostały obozy powstańców styczniowych i partyzantów z czasów II wojny światowej, płonąły ogniska, maszerowali żołnierze w mundurach polskich i niemieckich oraz ludność cywilna w epokowych strojach, jeździły pojazdy wojskowe, jeźdźcy na koniach – wszystko to tworzyło niesamowity klimat spotkania. Obrazu dopełniały zbudowane na łące za rzeką Czarną Ładą wiejskie chaty i schron, które stanowiły element widowiska historycznego, mającego pokazać niezłomność mieszkańców wsi w dążeniu do niepodległości.

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania "Ziemia Biłgorajska".

Więcej 1348 odsłon

Zaproszenie na Piknik Historyczny w Brodziakach

Zapraszamy na Piknik Historyczny w Brodziakach, który odbędzie się 30 września 2018 r. od godz. 15.00 przy leśniczówce w Brodziakach

Więcej 1409 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi