Aktualności

Konkurs „Kulinarne skarby Wielkanocy”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłasza konkurs  dla mieszkańców obszarów wiejskich.

 

Więcej 20 odsłon

"KOBIETA W SZTUCE" w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury

Więcej 21 odsłon

Podejmowanie działalności gospodarczej - możliwość podpisania aneksu do umowy przyznania pomocy

W związku z wejściem w życie zmian w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 02.09.2020r. (Dz. U. z 2020, poz. 1555).istnieje możliwość podpisania aneksu do umowy o przyznaniu pomocy na podjęcie działalności gospodarczej.

Więcej 124 odsłony

Informacja o planowanych naborach wniosków dla beneficjentów LGD

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" w 2021 r. planuje nabór wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na  takie działania jak: projekty grantowe, podejmowanie działalności gospodarczej i rozwój przedsiębiorstw.

 

Więcej 558 odsłon

III Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty

W sobotę 11.07.2020r. po raz trzeci odbył się  Memoriał piłkarski im. Adama Olszty. 

Więcej 434 odsłony

Zapytania ofertowe

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na opracowanie logo, opracowanie i serwis strony internetowej oraz wykonanie tabliczek

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczącego opracowania logo, opracowania i serwis strony internetowej szlaku kulinarnego oraz wykonania tabliczek informacyjnych na obszarze partnerskich LGD (Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”, Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina”, Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej, Lokalna Grupa Działania „Zapiecek”, Lokalna Grupa Działania „Krasnystaw Plus”) w wyznaczonym terminie wpłynęła jedna oferta.

Więcej 497 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi