Godziny pracy biura

Biuro Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska" pracuje od poniedziałku do piątku 

w godzinach 7.30 - 15.30

Zaproszenie na Gminnego Mocarza

Zapraszamy na imprezę Gminny Mocarz, która odbędzie się 8 lipca 2018 r. w Korytkowie Dużym

Więcej 24 odsłony

Nabory wniosków- ogłoszenia

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska"

W dniu 10.07.2018 r w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul Kościuszki 88 o godzinie 15.30 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska" na której zostanie dokonana ocena złożonych wniosków w ramach naboru 1/2018/G, 2/2018/G, 3/2018/G.

Więcej 60 odsłon

Przyszłość Europy w Twoich rękach

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce organizuje cykl spotkań informacyjnych na temat Wspólnej Polityki Rolnej w ramach Dialogu Obywatelskiego Komisji Europejskiej.

Więcej 62 odsłony

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości pragnie poinformować o spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców z powiatu na temat dostępnych możliwości wsparcia i dofinansowania prowadzonej działalności gospodarczej. 

Więcej 94 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi