Turnieje w piłce nożnej halowej „o Puchar Burmistrza Frampola”

IMG_20180304_132816

Od 10 grudnia 2017 r. do 4 marca 2018 r. Klub Sportowy „Włókniarz” Frampol zorganizował i przeprowadził 11 turniejów piłki nożnej halowej w różnych kategoriach wiekowych, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu. Współorganizatorem projektu była Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”.

Najmłodsi uczestnicy zawodów to dzieci 5-letnie, a najstarsi należeli do kategorii tzw. „oldboy” - powyżej 35 lat. W turniejach wzięło udział 1320 zawodników oraz 110 trenerów z terenu całego Województwa Lubelskiego. Zawody cieszyły się dużą popularnością. Każdy turniej oglądało około 150 kibiców – rodziców i zaproszonych gości.

Wszyscy uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi puchary, medale i nagrody indywidualne, które ufundowała Gmina Frampol. Wszystkie drużyny oraz kadry szkoleniowe otrzymały napoje i posiłki regeneracyjne, które sponsorowała Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”. 

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi