Aktualności

Na ludowo i sportowo w Tereszpolu

Ludowo i sportowo było w minioną niedzielę w gminie Tereszpol za sprawą festynu rodzinnego, który odbył się na stadionie sportowym w Tereszpolu-Zaorendzie.

Więcej 684 odsłony

Wioska gotów w Księżpolu

Podczas zawodów strażackich, które odbyły się 16 czerwca 2019 roku w Księżpolu, dodatkową atrakcją dla gości była Wioska Gotów.
 

Więcej 513 odsłon

Szkolenia/ spotkania informacyjne

Spotkanie informacyjno- szkoleniowe dotyczące możliwości wsparcia w ramach budżetu LSR

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na temat typów operacji które będą miały największe szanse wsparcia w ramach budżetu LSR oraz o zasadach i kryteriach przyznawania dofinansowania  na obszarach wiejskich. 

Więcej 554 odsłony

Szkolenia/ spotkania informacyjne

Seminarium ,,Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na obszar Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”- dobre praktyki”

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska” serdecznie zaprasza na seminarium pn. ,,Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na obszar Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”- dobre praktyki”. 

Więcej 535 odsłon

Warsztaty kulinarne

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska” zaprasza mieszkańców gmin obszaru LGD „Ziemia Biłgorajska” na bezpłatne warsztaty kulinarne. Szczególnie zapraszamy osoby prowadzące działalność w branży gastronomicznej, zainteresowane wytwarzaniem, wprowadzaniem na rynek oraz promocją kulinarnych produktów tradycyjnych oraz lokalnych.

Więcej 523 odsłony

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie wyników naboru uzupełniającego wniosków o powierzenie grantu

Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zakończyła procedurę oceny wniosków o powierzenie grantu w ramach naboru uzupełniającego.

 

Więcej 609 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi