III Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty

Memoraiał 2020 1

W sobotę 11.07.2020r. po raz trzeci odbył się Memoriał piłkarski im. Adama Olszty. Sportowe zmagania dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się o 9.30 Była rywalizacja sportowa zabawy , gry , nagrody, medale i integracja grup młodzieżowych trenujących w Orle Tereszpol . Od 15.00 do rywalizacji przystąpili oldboje. Niestety ulewny deszcz nie pozwolił dokończyć rozgrywek. Rozgrywki zakończono po 3 kolejkach . W porozumieniu z drużynami wyniki uznano za końcowe. Najlepszą drużyną turnieju na tym etapie turnieju została Delta Nielisz, dalsze miejsca na podium to Echo Zawada i Tanew Majdan Stary, Orzeł Tereszpol I Włókniarza Frampol oraz Orzeł Tereszpol II. Najlepszym piłkarzem turnieju uznano Mirosława Garbatego ( Echo Zawada), najlepszy strzelec to Adam Kot ( Delta Nielisz) najlepszy bramkarz turnieju Ryszard Kurzyński (Orzeł Tereszpol). Organizatorzy się po raz trzeci upamiętnili wieloletniego działacza piłkarskiego, prezesa klubu Orzeł Tereszpol ,społecznika, trenera, wychowawcę młodzieży Adama Olsztę.

Współorganizatorem wydarzenia była Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska", której Pan Adam Olszta był wieloletnim skarbnikiem.

 

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi