Aktualności

Strażacki Piknik Rodzinny w Woli Dereźniańskiej

Niedziela 25 lipca 2021r. zapisze się na stałe w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Dereźniańskiej, ponieważ tego dnia jednostka świętowała jubileusz 65-lecia swej działalności, który odbył się pod nazwą „Strażacki Piknik Rodzinny”.

Więcej 270 odsłon

IV Lato na Żurawinowym Szlaku w Ciosmach

Podobnie, jak w poprzednich latach, tak samo w tym roku, 25 lipca, czyli w ostatnią niedzielę miesiąca, odbyło się kolejne już, bo XIV, Lato na Żurawinowym Szlaku w Ciosmach.

Więcej 323 odsłony

Bukowskie Jagodzianki

„Bukowskie Jagodzianki” w Bukowej już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Gminy Biłgoraj. W tym roku była to pierwsza impreza plenerowa, którą udało się zorganizować 4 lipca na rozpoczęcie sezonu jagodowego.

Więcej 517 odsłon

Z cebulą za pan brat

W dniu 26 czerwca 2021r. w Pulczynowie odbyło się spotkanie promocyjno-integracyjne przygotowane przez Stowarzyszenie Młodzieży Wiejskiej "OMEGA".

Więcej 331 odsłon

Realizacja grantu- Gmina Turobin (Modernizacja i doposażenie świetlicy wiejskiej)

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że  Gmina Turobin zrealizowała
w 2021 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Modernizacja oraz doposażenie miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich”.

 

Więcej 306 odsłon

Realizacja grantu- OSP w Gorajcu-Zastawie (Modernizacja świetlicy wiejskiej)

Lokalna Grupa Działania pragnie poinformować, że Ochotnicza Straż Pożarna w Gorajcu- Zastawie zrealizowała w 2021 roku zadanie w ramach projektu grantowego ,,Modernizacja oraz doposażenie miejsc pełniących funkcje świetlic wiejskich”.

 

Więcej 261 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi