Aktualności

Zaproszenie na Piknik Historyczny w Brodziakach

Zapraszamy na Piknik Historyczny w Brodziakach, który odbędzie się 30 września 2018 r. od godz. 15.00 przy leśniczówce w Brodziakach

Więcej 180 odsłon

Programuj z POWEREM - poznaj ofertę szkoleń z Funduszy Europejskich

Oddział Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości przekwalifikowania się na szeroko pojęty zawód programisty. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., na czym polega projekt PROGRAMATOR i jak można z niego skorzystać.

Więcej 248 odsłon

Prawo do Przedsiębiorczości- spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne Biłgoraj

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 24 września 2018 roku w Zajazd na Rozdrożu, Sól 517 w Biłgoraju.

Więcej 213 odsłon

Piknik Rodzinny ,,Tradycja i współczesność"

W dniu 9 września 2018 roku odbył się Piknik Rodzinny „Tradycja i Współczesność”w Dąbrowicy, który miał charakter koncertu patriotycznego. 

Więcej 182 odsłony

Zaproszenie dla przedsiębiorców na spotkanie w Zamościu w dniu 10 września 2018 r.

W imieniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się w Zamościu w dniu 10 września 2018 r. w CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ I HISTORYCZNEJ - LUNETA w godz. 9:45 – 13:40.

Więcej 239 odsłon

Dożynki Powiatowo- Gminne w Księżpolu

W dniu 2 września 2018 roku odbyły się Dożynki Powiatowe- Gminne w Księżpolu. 

Więcej 270 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi