Aktualności

Festyn Rodzinny podczas Dożynek Gminno-parafialnych - Łukowa 2018

Gminne Święto Dziękczynienia Bogu za Plony Ziemi czyli Dożynki Gminno- parafialne Gminy Łukowa odbyły się w tym roku w Łukowej. 

Więcej 206 odsłon

IV Spotkanie Graniczne w Bukowinie

W dniu 19 sierpnia 2018 roku na terenie gospodarstwa agroturystycznego Kary Mustang w Bukowinie odbyło się IV Spotkanie Graniczne, zorganizowane przez Gminę Biszcza, Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Bukowiny", Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Kary Mustang" oraz Zespół Śpiewaczy ,,Krzewina". 

Więcej 229 odsłon

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 3/2018

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

 

Więcej 362 odsłony

Dożynki Gminno-Parafialne w Zamchu

W dniu 19 sierpnia 2018 r. w Zamchu odbyły się Dożynki Gminy Obsza, organizowane we współpracy z Parafią p.w. Św. Jozafata w Zamchu, Gminny Ośrodek Kultury w Obszy oraz Stowarzyszenie "Przyjazna Wola".

Więcej 317 odsłon

Dożynki Gminno-Parafialne w Okrągłym

W dniu 26 sierpnia 2018 r. na boisku wiejskim w Okrągłym odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. Szczegóły na plakacie. 

Więcej 289 odsłon

IV Spotkanie Graniczne

Gmina Biszcza, Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Bukowiny" oraz Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Kary Mustang" w Bukowinie  zapraszają na IV Spotkanie Graniczne, które odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2018 roku w Karym Mustangu w Bukowinie. 

Więcej 220 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi