Aktualności

Turnieje w piłce nożnej halowej „o Puchar Burmistrza Frampola”

Od 10 grudnia 2017 r. do 4 marca 2018 r. Klub Sportowy „Włókniarz” Frampol zorganizował i przeprowadził 11 turniejów piłki nożnej halowej w różnych kategoriach wiekowych, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu. Współorganizatorem projektu była Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”.

Więcej 395 odsłon

Warsztaty wykonywania palm i ozdób wielkanocnych w Soli

Lokalna Grupa Działania "Ziemia Biłgorajska" była współorganizatorem dwudniowych warsztatów wykonywania palm i ozdób wielkanocnych, które odbyły się w dniach 16 i 23 marca w Soli. 

Więcej 543 odsłony

Nabory wniosków- ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2/2018

LGD ,,Ziemia Biłgorajska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Więcej 859 odsłon

O innowacyjnym pszczelarstwie rozmawiano w Biszczy

W dniu 27 lutego 2018 r. odbyło się kolejne szkolenie dla pszczelarzy z powiatu biłgorajskiego.

Więcej 701 odsłon

Zmarł Adam Olszta

Więcej 775 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi