Aktualności

„Mam Talent Markowicze 2017”

W dniu 24 września 2017 r. w urokliwej scenerii obok Świetlicy Wiejskiej i Przedszkola Samorządowego w Markowiczach miało miejsce niezwykłe wydarzenie  artystyczne, zorganizowane przez Klub Seniora „ Malwa”  w Markowiczach  - „Mam Talent  Markowicze 2017”.  Impreza o zasięgu gminnym zorganizowana została dzięki finansowemu i rzeczowemu wsparciu Wójta Gminy Księżpol, Lokalnej Grupy Działania ,,Ziemia Biłgorajska”, Banku Spółdzielczego w Księżpolu, Nadleśnictwa Józefów oraz Piekarni Spustek w Księżpolu.

Więcej 504 odsłony

Stowarzyszenie Przyjaciół Aleksandrowa „Przełazek” na Targach Ekonomii Społecznej w Lublinie

Stowarzyszenie Przyjaciół Aleksandrowa „Przełazek” za sprawą LGD „Ziemia Biłgorajska” reprezentował nasz region na Targach Ekonomii Społecznej, które odbywały się w Lublinie równolegle z Europejskim Festiwalem Smaku 2017. 

Więcej 362 odsłony

IV Piknik Historyczny w Brodziakach

Ochotnicza Straż Pożarna w Brodziakach, Gminny Osrodek Kultury w Biłgoraju oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej WIR z Biłgoraja serdecznie zapraszają w dniu 01.10.2017 r. na IV  Piknik Historyczny w Brodziakach.

Więcej 347 odsłon

Promocja gminy Frampol i integracja społeczna

14 września 2017 r. Klub Seniora z Frampola "Kwiaty Jesieni" zaprosił 33- osobową grupę mieszkańców gminy Trzebieszów. Do realizacji spotkania włączyły się: Lokalna Grupa Działania "Ziemia Biłgorajska" i Gmina Frampol.

Więcej 398 odsłon

Konsultacje zmiany kryteriów wyboru operacji

Zgodnie z procedurą ustalania zmiany kryteriów wyboru operacji Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" przedstawia do konsultacji społecznych kryteria wyboru operacji. 

Więcej 333 odsłony

Dożynki Gminno - Parafialne Gminy Łukowa - Chmielek 2017

Gminne Święto Dziękczynienia Bogu za Plony Ziemi czyli Dożynki Gminno- parafialne Gminy Łukowa odbyły się w tym roku w Chmielku. 

Więcej 503 odsłony

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi