Aktualności

Gminne Święto Sportu ,,Tereszpol 2017"

Wójt Gminy Tereszpol, Gminny Klub Sportowy Orzeł Tereszpol oraz Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zapraszają na Gminne Święto Sportu ,,Tereszpol 2017".

Więcej 14 odsłon

Dzień Miodu i Pieroga w Biszczy

9 lipca 2017 r. w gminie Biszcza zapachniało miodem i pierogiem gryczanym. To wszystko za sprawą imprezy „Dzień Miodu i Pieroga”, promującej produkty regionalne gminy. Uroczystość ta o charakterze interdyscyplinarnym, łączy  w sobie  promocję tradycyjnych produktów takich jak miód i kasza gryczana oraz wypieków na ich bazie, z występami zespołów regionalnych.

Więcej 26 odsłon

640 - lecie Goraja - Festyn Rodzinny - relacja

9 lipca 2017 roku w Zasatwiu k/ Goraja odbył się Festyn Rodzinny z okazji 640- lecia Goraja. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Wójt Gminy Goraj, Zespół Szkół w Goraju, Urząd Gminy Goraj, jednostki OSP Gminy Goraj i firma Adamex. Współorganizatorami również byli: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska”, która ufundowała gadżety i nagrody oraz Model Opakowania, który ufundował tekturowe przedmioty w kształcie tarcz, mieczy i koron.

Więcej 19 odsłon

Bukowskie Jagodzianki 2017

W niedzielę 2 lipca odbyły się kolejne Bukowskie Jagodzianki. Zorganizowane zostały po raz szósty na placu przy remizie OSP w Bukowej. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Zespół „Jarzębina” z Bukowej, LGD ,,Ziemia Biłgorajska" i przede wszystkim Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowej.

 

 

Więcej 31 odsłon

640-lecie Goraja- Festyn Rodzinny

Wójt Gminy Goraj, Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Zespół Szkół w Goraju, Jednostki OSP Gminy Goraj oraz Lokalna Grupa Działania ,,Ziemia Biłgorajska" zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji 640- lecia Goraja.

Więcej 48 odsłon

Gmina Biłgoraj
Gmina Frampol
Gmina Tarnogród
Gmina Biszcza
Gmina Aleksandrów
Gmina Goraj
Gmina Łukowa
Gmina Obsza
Gmina Księżpol
Gmina Turobin
Gmina Potok Górny
Gmina Radecznica
Gmina Tereszpol

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Publikacja opracowana przez LGD "Ziemia Biłgorajska", Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi